Hudecová Blanka, PCC

Preferred Areas Kariérový koučink Management a specialisté Neziskové organizace Státní správa Top Executive Životní koučink
Regions Hlavní město Praha Olomoucký kraj Zlínský kraj
Coaching Languages Czech / Čeština English (UK)
Hours Of Practice 700 hours
ICF Education 137 hours
Other Education 0 hours

Short Personal Description

Jsem certifikovaná koučka ICF a mentorka. Při práci s klienty čerpám ze svých zkušeností a z přesvědčení, že každý člověk může vyniknout.

 

V současné době se zaměřuji na individuální a týmový koučink. Díky své dlouholeté obchodní praxi jsem žádanou mentorkou pro obchodní segment. Baví mě vést manažery k jejich osobnímu a profesnímu rozvoji. Můj koučovací přístup je podporující. Ovládám facilitační techniky, mediaci konfliktů, pracuji projektově jako supervizor. Působím ve Zlíně a v Praze.

 

Jako kouč rozvíjím jednotlivce a týmy, jako manažer pracuji na různých projektech. Velmi dobrých výsledků dosahuji v kariérním koučinku a poradenství. Trénink klíčových manažerů patří mezi mé silné stránky. Velkou část svého času věnuji dobrovolné práci pro potřebné projekty.

 

Vždy mi jde o efektivitu práce s klientem. Využívám jak osobní schůzky, tak online metody a formy komunikace. Zeptejte se mě, jestli mohu mít řešení i pro vás. Zavolejte mi nebo napište e-mail.

 

Nabízím klíč k harmonii. Se mnou můžete objevit to nejlepší, co v sobě máte. 

Specific Trainings Completed

Name
Educational Institution
Hours
Training Type
Graduation Year
Certificate
Druhá spirála kouče - Transformační koučování
koučink Akademie
73
ICF
2016
První spirála kouče - Koučování k řešení
Koučink Akademie
64
ICF
2012